O nas

Monika (Frytka)Monika – zwykle zwana Frytką

Od urodzenia mieszkałam pod niewielką górą (w dodatku Łysą) i od zawsze ciągnęło mnie ku przygodzie, która była niedaleko – wielki las był tuż za moim blokiem. Gdy troszkę podrosłam lasy zmieniły się w blokowiska (przeprowadzka). Dzięki harcerstwu (ZHR) trafiłam na ciekawych ludzi, miłujących „wielkie lasy” i nowe przygody. Razem przemierzaliśmy świat. A potem były studia z oligofrenopedagogiki, zakończone nie tylko tytułem magistra, lecz i zaręczynami z moim obecnym mężem – zakochanym w górach i przygodzie nerwusem.
Uwielbiam wszystkie te wędrówki, wyprawy, ale boje się w nich zmierzchu i nocy, kiedy nie wiadomo ile zakrętów albo drogi jeszcze przed nami. Boję się także świecących oczu i szeleszczaków w krzakach, ale przygoda… przygoda… każdej chwili szkoda…

e-mail: frytka_23(at)wp.pl

SzymekSzymek

Już w czasach, gdy mieszkałem sobie w ciepłym brzuszku, rodzice ciągali mnie po górach, dolinach i jaskiniach. Gdy w końcu się urodziłem niewiele się zmieniało, na początku rodzice dalej mnie ciągali, potem ja rodziców, w końcu nie ciągnąc już nikogo wędrowałem sobie po górach. Pod koniec podstawówki przypadkiem, zapisany przez wujka, trafiłem do PTT, organizacji w której poznałem wielu ciekawych ludzi, jak ja kochających góry i wędrówki po nich. Z biegiem lat jako metalurg skończyłem studia na AGH, poznając przy okazji moją zwariowaną żonę.
Nie tylko uwielbiam, ale wręcz żyję tymi wszystkimi wędrówkami i wypadami, zarówno tymi tymi co za nami, jak i tymi w przyszłości – pewnie dlatego zawsze zajmuję się logistyką naszych wspólnych wypadów.

e-mail: szymek(at)ptt.org.pl

Anielka i Zosia

Nasze córeczki nie mają wyjścia – wędrują z nami…

rodzinka w komplecie

Comments are closed.